Opinie pacjentów

Ogromna wiedza przekazana w prosty i sympatyczny sposób. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy z Panią Anną. Właściwa osoba na właściwym miejscu!

Łukasz

Poznaj inną historię

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

czytaj więcej

Historia Szymona

  • Szymon (12l.), Przeworsk
  • Mężczyzna
  • 05 kwietnia, 2018

Szymon od zawsze był dużym dzieckiem. Jednak od 2015 roku zaczęły się problemy ze znacznym przybieraniem wagi.

Zaczęło mu to przeszkadzać. Źle się czuł, miał problemy z oddychaniem, zwłaszcza podczas wysiłku fizycznego, brakowało mu kondycji. Przeszkadzało mu również to, że odzież była na nim opięta. W związku z tym pomyśleliśmy o dietetyku, który wprowadziłby dietę, która pomoże mu w zbiciu wagi. Rozpytywałam w różnych miejscach i różne osoby gdzie się skierować. Od koleżanek z pracy dowiedziałam się o Pani Annie Noculak. W internecie znalazłam kontakt z Panią Anną przez stronę Dobry Dietetyk. Zaczęliśmy kurację w lutym 2017 r. Efekt można było zauważyć już w pierwszym miesiącu i co miesiąc osiągaliśmy duży postęp. Posiłki są bardzo smaczne i najważniejsze, że Szymon nie chodzi głodny. Dzięki współpracy z Panią Anią, mój syn czuje się dużo lepiej, poprawiła mu się kondycja, jeździ na zawody sportowe. A najważniejsze, że trwale zmienił swoje nawyki żywieniowe, sam przestrzega posiłków i nie muszę go pilnować w stosowaniu diety. Polecam!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ