Anna Noculak

Opinie pacjentów

Serdecznie polecam Panią Anie ! Chciałam bardzo zmienić swoją dietę i schudnąć,bo źle się czułam sama ze sobą.Dochodziły problemy ze zdrowiem (skoki cukru we krwi,zaburzenia czynności przewodu pokarmowego,choroba tarczycy,ciągłe zmęczenie,podjadanie.) Dzięki programowi żywieniowemu jaki ustaliła dla mnie Pani Ania ,schudłam 9 kg. Czuję się wyśmienicie,wróciła mi chęć do życia, odzyskałam siebie . Posiłki są łatwe w przygotowaniu (podane przepisy) bardzo smaczne,urozmaicone. Jeśli chcesz mądrze schudnąć i poczuć się lepiej ,skorzystaj z porady Pani Dietetyk a osiągniesz swój cel. POLECAM.

Aneta

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem lżejsza o 32 kg przy insulinooporności i niedoczynności tarczycy

Moja przygoda z Panią Anią zaczęła się we wrześniu 2017.

czytaj więcej

Aktualizacja Historii Sukcesu Pani Marioli

  • Mariola (23l.), Przeworsk
  • 32 kg
  • Kobieta

W grudniu 2020 roku pokazywałam Wam Historię Sukcesu Pani Marioli, która schudła wtedy 26 kg! Minął ponad rok i najwyższy czas na aktualizacje, bo jak sami zobaczycie efekty naszej współpracy są obłędne! 😍 Pani Mariola przyszła na pierwszą wizytę ważąc 91 kg, a obecnie jej masa ciała to 59 kg. Brawo! 

Poniżej możecie przeczytać jak minął ten ostatni rok 🙂.

"Mamy luty, ale warto podsumować 2021 rok. Kolejny rok mojej diety, którą pod czujnym okiem pani dietetyk Anny Noculak towarzyszy mi każdego dnia. Ale czy to dieta? U mnie to poprostu styl życia. Ogromne słowa uznania kieruję w stronę pani Ani, dzięki niej z nia na dzień czuję się coraz lepiej. Pani Ania motywuje mnie do działania, przepisy, które od niej dostaję są smaczne, zawsze krok po kroku opisane jak je wykonać. Współpracuję z panią Anią od 3 lat, małymi krokami dążę do wyznaczanych celów wagowych. Pani Ania w ciągu tych kilku lat zmieniła moje podejście do życia, do tego jak mam jeść, jakie produkty wybierać. 

Często słyszymy, że "nie chcę iść na dietę, bo jest droga, dużo kosztuje", to nieprawda! We współpracy z panią Anią nauczyłam się produkty, które są zdrowe i z których jestem w stanie przygotowac smaczny posiłek.

Każdemu kto się waha polecam panią dietetyk. Warto zadbać o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie.

Dzięki pani Ani czuję się dobrze ze sobą, jestem szczęśliwa i bardzo się cieszę, że do niej trafiłam."

POKAŻ