Zgłosiłam się, bo z powodu nadwagi zaczęły mnie boleć kolana. Zeszło ze mnie już 10 kilogramów, stawy przestały boleć, a ja odzyskałam radość ze zwykłych spacerów z psem. Dieta jest przepyszna!
Kasia
Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania
Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.
czytaj więcejDo pani dietetyk Ani Noculak udałam się w lutym 2021 roku.

Z wagi 85.30kg udało się mi się osiągnąć cel 66.90 kg Od tego czasu schudłam -18 .40 kg.
Posiłki które dostaje od pani Ani z diety sa pyszne i syte. Dzięki diecie pani Ani czuje się dobrze ze sobą i cieszę się że trafiłam do pani Ani.
Polecam panią dietetyk warto zadbać o swoje zdrowie.


W dniach 22–25 czerwca jestem na krótkim urlopie. To czas na złapanie oddechu, naładowanie baterii i zebranie energii do dalszej pracy.
W tym czasie kontakt ze mną będzie niemożliwy, dlatego na wiadomości i maile odpowiem po powrocie.
W celu zapisania się na wizytę zachęcam do korzystania z kalendarza online dostępnego na stronie.
Dziękuję za wyrozumiałość.

