Pani Anna Noculak to dietetyczka, która zmieniła moje życie. Zgłosiłam się do niej z problemem związanym z zaburzeniami metabolicznymi i nadwagą. Już od pierwszej wizyty byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i podejścia. Pani Ania nie tylko podała mi konkretny plan żywieniowy, ale przede wszystkim nauczyła mnie, jak podejść do zdrowia holistycznie. Zamiast wykluczać wszystkie moje ulubione produkty, pomogła mi zrozumieć, jak je zbilansować i wkomponować w dietę. Widać, że naprawdę zależy jej na swoich pacjentach. Dodatkowo, Pani Ania bardzo motywuje ...
PAULA
Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania
Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.
czytaj więcejDo pani dietetyk Ani Noculak udałam się w lutym 2021 roku.

Z wagi 85.30kg udało się mi się osiągnąć cel 66.90 kg Od tego czasu schudłam -18 .40 kg.
Posiłki które dostaje od pani Ani z diety sa pyszne i syte. Dzięki diecie pani Ani czuje się dobrze ze sobą i cieszę się że trafiłam do pani Ani.
Polecam panią dietetyk warto zadbać o swoje zdrowie.


W dniach 22–25 czerwca jestem na krótkim urlopie. To czas na złapanie oddechu, naładowanie baterii i zebranie energii do dalszej pracy.
W tym czasie kontakt ze mną będzie niemożliwy, dlatego na wiadomości i maile odpowiem po powrocie.
W celu zapisania się na wizytę zachęcam do korzystania z kalendarza online dostępnego na stronie.
Dziękuję za wyrozumiałość.

