Anna Noculak

Opinie pacjentów

Pani Anna Noculak to dietetyczka, która zmieniła moje życie. Zgłosiłam się do niej z problemem związanym z zaburzeniami metabolicznymi i nadwagą. Już od pierwszej wizyty byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i podejścia. Pani Ania nie tylko podała mi konkretny plan żywieniowy, ale przede wszystkim nauczyła mnie, jak podejść do zdrowia holistycznie. Zamiast wykluczać wszystkie moje ulubione produkty, pomogła mi zrozumieć, jak je zbilansować i wkomponować w dietę. Widać, że naprawdę zależy jej na swoich pacjentach. Dodatkowo, Pani Ania bardzo motywuje ...

PAULA

Poznaj inną historię

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

czytaj więcej

Dzięki diecie czuję się dobrze ze sobą

  • Sylwia (23l.) Stalowa wola
  • 18 kg
  • Kobieta

Do pani dietetyk Ani  Noculak udałam się w lutym 2021 roku.

Z wagi 85.30kg udało się mi się osiągnąć cel 66.90 kg Od tego czasu schudłam   -18 .40 kg.
Posiłki które dostaje od pani Ani z diety sa pyszne i syte. Dzięki diecie pani Ani czuje się dobrze ze sobą i cieszę się że trafiłam do pani Ani. 

 Polecam panią dietetyk warto zadbać o swoje zdrowie.

POKAŻ