Anna Noculak

Opinie pacjentów

Bardzo polecam Panią Anie. Młoda ale bardzo rzetelna osoba pod której okiem zrzuciłem już 10 kg bez żadnych suplementów. Pozdrawiam

Łukasz

Poznaj inną historię

To już nie dieta, a zdrowy tryb życia

Cześć, nazywam się Mariola i mam 22 lata. Na ostatniej wizycie Pani dietetyk Anna Noculak, zapytała czy nie zechciałabym się podzielić swoją historią odchudzania, po dłuższym zastanowieniu postanowiłam zaryzykować i opowiedzieć co w moim życiu się wydarzyło. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobę przekonam, że warto zawalczyć o siebie!

czytaj więcej

Dzięki diecie mogłam zrzucić około 11 kg, nie mam problemów z ciśnieniem, odjęłam sobie kilka lat

  • Edyta, Stalowa Wola
  • 11 kg
  • Kobieta

O Pani dietetyk Annie Noculak usłyszałam od koleżanki z pracy. Pomyślałam że mogłabym też iść ale bałam się ze nie dam rady i było mi wstyd, całe życie włączyłam z nadwagą i otyłością a próby chudnięcia przynosiły tylko chwilowy efekt.

Niestety w październiku 2020r zachorowałam na Covid a później nastąpił b. Trudny dla mbie czas - zmarła mi bardzo bliska osoba. W tym czasie schudłam kilka kilogramów jedna nie jadłam, nie spałam, miałam kiepskie wyniki badań. W styczniu 2021r zapisałam się ba wizytę do Pani Noculak i myślę, że to uratowało mi życie. Zaczęłam jeść a przygotowana dieta dla mnie przez Panią Anne zawierała wszystko czego potrzebowałam, nawet słodkości. Jedzenie w diecie mnie uszczęśliwia, posilki są smacznie skomponowane, a przygotowanie ich nie pochłania wiele czasu. A deser fit tiramisu jest obłędny, za co Pani Annie dziękuję. Dzięki diecie mogłam zrzucić od lutego około 11 kg, nie mam problemów z ciśnieniem, odjęłam sobie kilka lat. Za moim przykładem poszły kolejne osoby, ja walczę dalej, bo mam jeszcze kilkanaście kilogramów w zapasie. Polecam dietetyk Panią Anne Noculak wspiera pomaga nie ocenia.

POKAŻ