Anna Noculak

Opinie pacjentów

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anią. Chociaż sama jestem dopiero w połowie drogi do swojego celu, już wiem że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Posiłki skonstruowane według potrzeb i upodobań pacjenta, smaczne, syte i proste w przygotowaniu. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do zrobienia tego pierwszego, w zasadzie najtrudniejszego kroku, później pójdzie już z górki a nagroda będzie czekać nie tylko w lustrze ale przede wszystkim w lepszym samopoczuciu i stanie zdrowia :)

Beata

Poznaj inną historię

Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję

"Mam na imię Ela i odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z nadwagą. Wypróbowałam wiele suplementów na odchudzanie w nadziei, że pomogą mi schudnąć bez wyrzeczeń, ale nic to nie dało.

czytaj więcej

Dziś patrzę uśmiechem na swoje odbicie. Odżywiam się zdrowo i świadomie każdego dnia. Dieta stała się już nawykiem.

  • Natalia (26l.), Przeworsk
  • 16 kg
  • Kobieta

Niewłaściwa dieta, praca w godzinach nocnych, nieregularny tryb życia, brak aktywności fizycznej oraz choroba- niedoczynność tarczycy były to główne przyczyny mojej nadwagi. 

W maju 2020 roku waga wskazała 75,3 kg-najwyższą wartość jak dotychczas. Przekładało się to na spadek dobrego samopoczucia, złe wyniki badań oraz liczne kompleksy  związane z wyglądem. Po wielu wcześniejszych nieudanych próbach odchudzania, postanowiłam zasięgnąć porady eksperta. Wybór padł na Panią Anię. Mimo wielu wątpliwości oraz strachu,że nie uda mi się wytrwać w swoim postanowieniu- zaryzykowałam.

  Od czerwca rozpoczęłam „nowe życie”-przeszłam na dietę. Pani Ania dobrała posiłki  zgodnie z moimi preferencjami smakowymi. Ich godziny dopasowała do trybu życia jaki prowadzę. Dania są smaczne i łatwe do przygotowania. Wykluczyłam z diety produkty takie jak np. cukier, słodycze, kolorowe napoje, fast foody. Kiedyś wydawało mi się to rzeczą niemożliwą. Dzięki wizycie w gabinecie dietetyka zastąpiłam ulubione potrawy ich zdrowymi odpowiednikami. Zaczęłam również przykładać większą uwagę do jakości spożywanych produktów-czytać ich skład, sprawdzać zawartość składników odżywczych. Dodatkowo za radą Pani Ani wzbogaciłam swój plan dnia o ćwiczenia- spacery, jazda na rowerze. Efekty tych działań widoczne były już po miesiącu (-4kg). Każda kolejna wizyta- odczyt wskazań wagi wywoływał uśmiech na twarzy. 

Po upływie pół roku wskazanie wagi to 59.3 kg, a co z tym związane- ogromna satysfakcja, że udało się zrealizować cel (zakładany wstępnie -redukcja 10 kg-zrealizowany z nawiązką:)). Dzięki temu zyskałam lepsze samopoczucie, wzrost samooceny, poprawę wyników badań, wyzbyłam się kompleksów. Dzięki współpracy z Panią Anią udało mi się osiągnąć sukces. Dziś patrzę  uśmiechem na swoje odbicie w lustrze. Zaproponowany przez Panią dietetyk jadłospis towarzyszy mi codziennie. Odżywiam się zdrowo i świadomie każdego dnia. Dieta stała się już nawykiem. Aktualnie pod okiem Pani Ani walczę o utrzymanie swojej wagi. Z perspektywy czasu decyzję o przejściu „ na dietę” uważam za jedną z lepszych, które podjęłam. Usługi Pani Ani polecam każdemu, kto ma problem ze swoją wagą. Po jej okiem warto zawalczyć o lepszą wersję siebie!

POKAŻ