Anna Noculak

Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dieta dopasowana do upodobań żywieniowych. Łatwe i szybkie do przygotowania posiłki. Różnorodne menu. Bardzo widoczne efekty już po 2 miesiącu diety.

Natalia

Poznaj inną historię

Aktualizacja Historii Sukcesu Pani Marioli

W grudniu 2020 roku pokazywałam Wam Historię Sukcesu Pani Marioli, która schudła wtedy 26 kg! Minął ponad rok i najwyższy czas na aktualizacje, bo jak sami zobaczycie efekty naszej współpracy są obłędne! 😍 Pani Mariola przyszła na pierwszą wizytę ważąc 91 kg, a obecnie jej masa ciała to 59 kg. Brawo!  Poniżej możecie przeczytać jak minął ten ostatni rok 🙂.

czytaj więcej

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

  • Patrycja (26l.), Przeworsk
  • 11 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

Po analizie mojej budowy ciała oraz składu ciała Pani Ania ustaliła dietę według moich potrzeb żywnościowych oraz moich indywidualnych zachcianek. Początki mojej drogi były trudne, ponieważ musiałam zrezygnować z moich ulubionych fast food, słodyczy i gazowanych napojów. Jednak byłam zdeterminowana i zmobilizowana przez najbliższą rodzinę. Po kilku tygodniach przyzwyczaiłam się do nowych nawyków żywnościowych jednak Pani Ania zgadzała się na pewne ustępstwa, dzięki czemu przetrwałam na diecie aż do dzisiaj. Posiłki były tak dobrane, że trafiały w moje smaczki a ponadto nie czułam się głodna. Obecnie ważę 65,8 kg a moje BMI wynosi 23,3. Jest to bardzo dobry wynik jednak zmobilizowana jestem, aby osiągnąć wagę 60 kg. Jeszcze brakuje mi niecałe 6 kg, ale przy pomocy Pani Ani wiem, że dam radę

POKAŻ