Opinie pacjentów

Bardzo polecam "moją" panią dietetyk. Pani Ania jest bardzo miłą, subtelną i profesjonalną osobą. Dieta smaczna, dobrze rozpisana, nigdy nie czułam się głodna czy słaba, troche samodyscypliny i efekty doskonałe. To co próbowałam osiągnąć sama latami, z P. Anią udało mi się po pół roku (waga -8kg, wiek -5lat).Lepiej wyglądam i lepiej się czuję, mam siły i chęci do aktywności fizycznej i psychicznej - 10 km na rolkach, 5 km biegu nie są dla mnie niczym trudnym. Polecam wszystkim.

Halina

Poznaj inną historię

Historia Szymona

Szymon od zawsze był dużym dzieckiem. Jednak od 2015 roku zaczęły się problemy ze znacznym przybieraniem wagi.

czytaj więcej

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

  • Patrycja (26l.), Przeworsk
  • 11 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 08 lutego, 2018

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

Po analizie mojej budowy ciała oraz składu ciała Pani Ania ustaliła dietę według moich potrzeb żywnościowych oraz moich indywidualnych zachcianek. Początki mojej drogi były trudne, ponieważ musiałam zrezygnować z moich ulubionych fast food, słodyczy i gazowanych napojów. Jednak byłam zdeterminowana i zmobilizowana przez najbliższą rodzinę. Po kilku tygodniach przyzwyczaiłam się do nowych nawyków żywnościowych jednak Pani Ania zgadzała się na pewne ustępstwa, dzięki czemu przetrwałam na diecie aż do dzisiaj. Posiłki były tak dobrane, że trafiały w moje smaczki a ponadto nie czułam się głodna. Obecnie ważę 65,8 kg a moje BMI wynosi 23,3. Jest to bardzo dobry wynik jednak zmobilizowana jestem, aby osiągnąć wagę 60 kg. Jeszcze brakuje mi niecałe 6 kg, ale przy pomocy Pani Ani wiem, że dam radę

POKAŻ