Opinie pacjentów

Z całego serca mogę polecić usługi Pani Anny! Dzięki niej zdrowo, smacznie, bez uczucia głodu udało mi się schudnąć. Skorzystała też na tym moja rodzina, która wraz ze mną zaczęła się zdrowo odżywiać, ponieważ bardzo zasmakowały jej posiłki zaplanowane dla mnie . Pani dietetyk jest bardzo kompetentną, komunikatywną i życzliwą osobą.

Basia

Poznaj inną historię

Jak schudłam 11 kg - moja historia odchudzania

Może trudno w to uwierzyć, ale w pewnym okresie mojego życia ważyłam 76 kg a wskaźnik BMI wynosił 26,9 czułam się fatalnie w swoim ciele. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i w sierpniu 2017 udałam się do Pani Anny Noculak.

czytaj więcej

Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję

  • Ela, Przeworsk
  • 36 kg
  • Kobieta
  • 08 sierpnia, 2019

"Mam na imię Ela i odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z nadwagą. Wypróbowałam wiele suplementów na odchudzanie w nadziei, że pomogą mi schudnąć bez wyrzeczeń, ale nic to nie dało.

Czasem stosowałam różne diety z lepszym lub gorszym skutkiem, ale gdy przestawałam, to kilogramy wracały aż doszłam do wagi 120 kg i pojawiły się problemy zdrowotne.

Nadszedł moment kiedy musiałam coś zmienić w swoim życiu żeby normalnie funkcjonować. Udałam się więc do dietetyka - pani Ani i to był dobry wybór. Dzięki jej radom i ułożonemu jadłospisowi rozpoczęłam swoją walkę z kilogramami.

Choć na początku nikt nie wierzył, że mi się uda, ja postanowaiłam, że dam radę. Bywało trudno, bo ciągnęło mnie do starych nawyków, a szczególnie do słodyczy. Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję.

Teraz czuję się o wiele lepiej pod wzgęldem zdrowotnym i sama ze sobą. Nabrałam też trochę pewności siebie, której mi zawsze brakowało.

Polecam panią Anię każdemu, kto chce schudnąć i nauczyć się jak zdrowo się odżywiać."

POKAŻ