Anna Noculak

Opinie pacjentów

Bardzo bardzo polecam dzieki współpracy z panią Anią udalo mi sie schudnac 15 kg i to jeszcze nie koniec dzieki pani Ani zmienilam nawyki żywieniowe wiem co jesc a czego unikac. Program żywieniowy jest dobrany do moich potrzeb i pracy zmianowej posiłki sa pyszne proste i smaczne. Dziekuje Pan Aniu dzieki pani nabralam wiary w siebie polecam :)

GRAZYNA

Poznaj inną historię

To już nie dieta, a zdrowy tryb życia

Cześć, nazywam się Mariola i mam 22 lata. Na ostatniej wizycie Pani dietetyk Anna Noculak, zapytała czy nie zechciałabym się podzielić swoją historią odchudzania, po dłuższym zastanowieniu postanowiłam zaryzykować i opowiedzieć co w moim życiu się wydarzyło. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobę przekonam, że warto zawalczyć o siebie!

czytaj więcej

Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję

  • Ela, Przeworsk
  • 36 kg
  • Kobieta

"Mam na imię Ela i odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z nadwagą. Wypróbowałam wiele suplementów na odchudzanie w nadziei, że pomogą mi schudnąć bez wyrzeczeń, ale nic to nie dało.

Czasem stosowałam różne diety z lepszym lub gorszym skutkiem, ale gdy przestawałam, to kilogramy wracały aż doszłam do wagi 120 kg i pojawiły się problemy zdrowotne.

Nadszedł moment kiedy musiałam coś zmienić w swoim życiu żeby normalnie funkcjonować. Udałam się więc do dietetyka - pani Ani i to był dobry wybór. Dzięki jej radom i ułożonemu jadłospisowi rozpoczęłam swoją walkę z kilogramami.

Choć na początku nikt nie wierzył, że mi się uda, ja postanowaiłam, że dam radę. Bywało trudno, bo ciągnęło mnie do starych nawyków, a szczególnie do słodyczy. Małymi kroczkami udało mi się schudnąć jak do tej pory 36 kg i dalej nie rezygnuję.

Teraz czuję się o wiele lepiej pod wzgęldem zdrowotnym i sama ze sobą. Nabrałam też trochę pewności siebie, której mi zawsze brakowało.

Polecam panią Anię każdemu, kto chce schudnąć i nauczyć się jak zdrowo się odżywiać."

POKAŻ