Anna Noculak

Opinie pacjentów

Dzięki Pani Ani udało mi się schudnąć już 16 kg i to w 2 miesiące, a to nie koniec... :) Profesjonalne podejście, dieta dostosowana do moich możliwości i nie było problemów z uzyskaniem świetnej formy. Polecam konsultacje u Pani Ani w 100%.

Tomek

Poznaj inną historię

Aktualizacja Historii Sukcesu Pani Marioli

W grudniu 2020 roku pokazywałam Wam Historię Sukcesu Pani Marioli, która schudła wtedy 26 kg! Minął ponad rok i najwyższy czas na aktualizacje, bo jak sami zobaczycie efekty naszej współpracy są obłędne! 😍 Pani Mariola przyszła na pierwszą wizytę ważąc 91 kg, a obecnie jej masa ciała to 59 kg. Brawo!  Poniżej możecie przeczytać jak minął ten ostatni rok 🙂.

czytaj więcej

To już nie dieta, a zdrowy tryb życia

  • Mariola (22l.), Przeworsk
  • 26 kg
  • Kobieta

Cześć, nazywam się Mariola i mam 22 lata.

Na ostatniej wizycie Pani dietetyk Anna Noculak, zapytała czy nie zechciałabym się podzielić swoją historią odchudzania, po dłuższym zastanowieniu postanowiłam zaryzykować i opowiedzieć co w moim życiu się wydarzyło. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobę przekonam, że warto zawalczyć o siebie!

Rok 2018, czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, wszyscy wokół radośni, zadowoleni a ja? Ja wtedy poczułam, że coś we mnie pęka, nie mogłam kupić ubrań w sieciówkach, wszystko co mierzyłam było na mnie za małe. Powroty z zakupów, kończyły się zazwyczaj ze łzami w oczach. Na wadze wybiło 92 kilogramy przy wzroście 155 cm, postanowiłam, że w końcu w nowym roku zacznę się odchudzać, ten rok będzie inny. Przez jakieś 3 lata w każdego sylwestra powtarzałam sobie nowy rok nowa ja, w końcu trzeba było to zadanie wykonać.

Z pomocą i motywacją do osiągania celów przyszłą mi cudowna i ciepła osoba, Pani Anna Noculak, którą polecam każdemu z całego serca. To dzięki niej uwierzyła w siebie i w końcu zaczęłam nową drogę w moim życiu jak się okazuje właściwą. Dla mnie to już nie dieta odchudzająca a zdrowy tryb życia, zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, przyzwyczajenia. Nareszcie zaczęłam zdrowo i regularnie się odżywiać.

Na pierwszą wizytę do Pani Ani wybrałam się w styczniu 2019 roku, towarzyszył mi ogromny stres, strach przed zmianami jednocześnie była zdeterminowana do podjęcia walki z moją otyłością. Przez już blisko dwa lata na każdej wizycie, cieszę się, że waga spada, ale nie tylko waga, rośnie we mnie poczucie wartości, motywuję siebie, że z miesiąca na miesiąc jestem bliżej wyznaczonego celu przez Panią dietetyk. Pani Ani zawsze jest wsparciem.

Dieta ustalona z Panią Anią jest bardzo smaczna i różnorodna. I wbrew pozorom i opiniom innych osób nie jem tylko zielonej sałatki :P Pani Ania zawsze dopasowuje jadłospis do moich preferencji. W mojej diecie goszczą zdrowe frytki z piekarnika, burgery, gofry, ryby, różne potrawy z kurczaka, polubiłam się nawet z zupą krem z dyni, która okazała się hitem w moim jadłospisie. W diecie można się zakochać to nie tylko warzywa można poszaleć tylko co najważniejsze dokładnie odmierzając porcje. Tak zaprzyjaźniłam się z wagą i ważę moje składniki na dany posiłek.

Dzisiaj na liczniku minus 26 kilogramów ! To dzięki współpracy z fantastyczną Panią Ania. Jestem z siebie dumna, w końcu mogę powiedzieć akceptuję siebie i nie rezygnuje z diety, która weszła mi w nawyk i stała się stylem życia. Dodatkowo częściej wychodzę na spacery, aktywność fizyczna wpłynęła pozytywnie nie tylko na utratę wagi ale i samopoczucie.

Dzięki Pani Ani nauczyłam się jak zdrowo jeść. Dzisiaj na wadze widzę 66 kilogramów. Swój sukces zawdzięczam przede wszystkim sobie ale także wsparciu Pani dietetyk oraz mojej rodzinie i chłopakowi.

Walczę nadal o piękniejszą wersję siebie.

Powodzenia dla wszystkich, którzy chcą zmienić siebie.

Polecam Panią Anne Noculak Dobry Dietetyk– dziękuje za wszystko.

POKAŻ